O nas

OpenE, bazując na swoim 13 letnim doświadczeniu w e-handlu, pomaga rozwinąć się w Internecie i prowadzić sprzedaż przynoszącą zysk.

W OpenE  zajmujemy się tworzeniem biznesów internetowych. Doradzamy i pomagamy zaistnieć w internecie. Dbamy, aby Twój sklep przyniósł Ci zysk. OpenE to zespół doświadczonych osób prowadzących e-biznesy, którzy swoją wiedzą opierają na wieloletniej praktyce pracując codziennie w sklepach internetowych: tworząc je, kreując i wykonując strategie oraz zarządzając nimi.

W ciągu 13 lat działalności w e-biznesie pomogliśmy obsłużyć ponad 320 000 zamówień, sprzedając 1 500 000 sztuk produktów. My wiemy jakie procesy zachodzą przy e-sprzedaży począwszy od pozyskania Klientów Twojemu biznesowi na procesie logistycznym związanym z dostawą zamówienia do rąk Zamawiającego.

OpenE współpracuje także z zaufanymi firmami zajmującymi się tworzeniem stron www, identyfikacją wizualną oraz SEO/SEM. Jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się wdrożeniem e-handlu w Twojej firmie, zaplanowaniem procesów biznesowych, integracją z systemami pozyskującymi sprzedaż, obsługą zamówień oraz przeprowadzeniu szkoleń Twoich pracowników.

Jesteśmy praktykami e-biznesu. Optymalizujemy koszty działania Twojej firmy maksymalizując zysk – nie musisz popełniać błędów. My je wykluczymy.

Naszą wiarygodność w zakresie profesjonalnej obsługi IAI-Shop.com potwierdza uzyskany certyfikat IAI-Affiliate Silver Level oraz IAI-External Partner. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie producenta systemu.

IAI-Affiliate Project Silver Level                

Dla Twojego biznesu pracujemy non-stop. Twój rozwój jest naszym rozwojem.

Jesteśmy do dyspozycji – specjaliści OpenE. Usługi All Inclusive.