Bezpłatny pakiet wdrożenia IAI-Shop.com

Bezpłatny pakiet IAI-Shop.comZamów system IAI-Shop.com przez naszą firmę – otrzymasz bezpłatny poradnik i szkolenie – w tej samej cenie co bezpośrednio u producenta systemu!

W naszym poradniku w 20 krokach uruchamiamy Twój sklep internetowy! Pokazujemy co i jak skonfigurować.

Zajmujemy się wdrażaniem sprzedaży internetowej na bazie systemu sklepowego IAI-Shop.com. Na oprogramowaniu znamy się jak nikt inny. Od lat prowadzimy własne firmy bazując na IAI-Shop.com. Pierwszy sklep internetowy uruchomiliśmy współpracując z IAI S.A. już w 2005 roku, kiedy system dopiero się rozwijał. W przeciągu ostatnich lat obsłużyliśmy wraz z firmami współpracującymi ponad 320 000 zamówień, sprzedając ponad 1 500 000 sztuk produktów.

Nasze doświadczenie opiera się na tysiącach obsłużonych klientów z Polski i krajów Unii Europejskiej.

Proponujemy Państwu bezpłatną pomoc w pierwszych krokach po systemie IAI-Shop.com. Wystarczy, że zamówisz  przez nas oprogramowanie – w tej samej cenie i na tych samych warunkach co bezpośrednio w IAI-Shop.com.

Dodatkowo będziemy zajmować się obsługą Twoich pytań i uwag zamiast IAI-Shop.com. Na pytania odpowiadamy natychmiastowo, co skróci okres potrzebny na wdrożenie systemu.  Zapewnimy Twojej firmie obsługę na najwyższym poziomie dzięki specjalistom znającym bardzo dobrze  system IAI-Shop.comszczegóły wsparcia technicznego OpenE.

OpenE oferuje bezpłatny pakiet dodatkowych korzyści przy zamówieniu oprogramowania przez nasza firmę.

Oto co dodatkowo otrzymuje Twoja firma po złożeniu zamówienia poprzez ten link (koszty wdrożenia są takie same jak przy zakupie bezpośrednim w IAI-Shop.com):

Pakiet Rozszerzony Pomoc przy wyborze rodzaju abonamentu IAI-Shop.com
Pakiet Rozszerzony Godzinna konsultacja (wideokonferencja, telefoniczna) z praktykiem IAI-Shop.com, który pomoże w pierwszym kontakcie z obsługą systemu
Pakiet Rozszerzony Poradnik z informacjami od czego zacząć sprzedaż za pomocą systemu IAI-Shop.com. Wyjaśnimy, które elementy sklepu należy skonfigurować na początku w 20 przejrzystych krokach, aby rozpocząć skuteczną sprzedaż. Omówimy ważne i najczęściej popełniane błędy przez nowych użytkowników systemu IAI-Shop.com. Pokażemy na których opcjach marketingowych skupić się, aby jak najszybciej Twój sklep przynosił dochód
Pakiet Rozszerzony Komenatrz praktyka IAI-Shop.com po otwarciu sklepu – rady co należy poprawić.Bezpłatny pakiet przy zakupie IAI-Shop.com

Jak zamówić sklep IAI-Shop.com z bezpłatnym pakietem OpenE?

1. Złoż zamówienie na sklep bezpośrednio na stronie producenta oprogramowania, ale KONIECZNE przez ten LINK – Zamawiam IAI-Shop.com (zawiera on informację o tym, że zamówienie pochodzi od nas).

2. Wyślij nam krótką informację e-mailem na adres: bok@opene.pl lub przez formularz na stronie kontakt zawierający informację o:
- dacie zamówienia sklepu IAI-Shop.com,
- nazwę Twojej firmy, na które zostało złożone zamówienie.

3. W momencie aktywowania sklepu przez producenta oprogramowania otrzymasz od nas bezpłatny poradnik po systemie IAI-Shop.com, godzinną konsultację oraz komentarz po otwarciu sklepu z radami.

4. To wszystko :)

Jesteśmy do dyspozycji – specjaliści OpenE. Usługi All Inclusive.

Bezpłatny pakiet przy zakupie IAI-Shop.com