Integracja z Allegro, Ebay

Oprogramowanie sklepu IAI-Shop.com umożliwia łatwą i szybką integrację z aukcjami internetowymi Allegro i Ebay – w Polsce i zagranicą. Sami wykorzystujemy potencjał jaki daje sprzedaż za pomocą aukcji. Nasi specjaliści doradzą jak efektywnie wykorzystać IAI-Shop.com do obsługi aukcji, klientów i zamówień pozyskiwanych za pomocą Allegro i Ebay.

Wiemy jakie mechanizmy systemu należy skonfigurować oraz jak skutecznie i z zyskiem dla Państwa biznesu je wykorzystać. Jesteśmy praktykami. Wiemy, gdzie popełnia się na początku błędy i od razu oszczędzamy Państwa pieniądze, które możecie przeznaczyć na rozwój działalności.

Aby móc poznać podstawowe aspekty efektywnej integracji oprogramowania IAI-Shop.com z aukcjami internetowymi wystarczy złożyć zamówienie na sklep za pomocą naszej strony i otrzymać bezpłatne wsparcie:

Pakiet Rozszerzony Pomoc przy wyborze rodzaju abonamentu IAI-Shop.com
Pakiet Rozszerzony Godzinna konsultacja (wideokonferencja, telefoniczna) z praktykiem IAI-Shop.com, który pomoże w pierwszym kontakcie z obsługą systemu
Pakiet Rozszerzony Poradnik z informacjami od czego zacząć sprzedaż za pomocą systemu IAI-Shop.com. Wyjaśnimy, które elementy sklepu należy skonfigurować na początku, aby rozpocząć skuteczną sprzedaż. Omówimy ważne i najczęściej popełniane błędy przez nowych użytkowników systemu IAI-Shop.com. Pokażemy na których opcjach marketingowych skupić się, aby jak najszybciej Twój sklep przynosił dochód
Pakiet Rozszerzony Komenatrz praktyka IAI-Shop.com po otwarciu sklepu – rady co należy poprawić

Zamów system IAI-Shop.com przez naszą firmę – otrzymasz bezpłatny poradnik i szkolenie – w tej samej cenie co przy bezpośrednio u producenta systemu!

Jesteśmy do dyspozycji – specjaliści OpenE. Usługi All Inclusive.

  • Więcej o IAI-Shop.com
  • Pełna integracja z Allegro i Ebay

    Wsparcie techniczne IAI-Shop.com