Pakiety konsultingowe dla rozpoczynających działalność na IAI-Shop.com

Uruchomienie sklepu internetowego to nie tylko zakup oprogramowania IAI-Shop.com. Do otwarcia biznesu przynoszącego zysk potrzebna jest odpowiednia konfiguracja systemu, stworzenie designu sklepu, uzupełnienie go treścią, uruchomienie narzędzi marketingowych i wiele innych czynności niezwiązanych z internetem, a koniecznych do rozpoczęcia działalności jak np. wybór firmy kurierskiej, sposobu wystawiania dokumentów księgowych, schematu pakowania paczek itp. My się na tym znamy i z chęcią doradzimy w zakresie prowadzenia e-biznesu.

Poniżej znajdziesz przykłady trzech pakietów konsultingowych, które proponujemy firmom rozpoczynającym działalność na systemie IAI-Shop.com. Oczywiście zakres prac może być indywidualny, w takim przypadku prosimy o kontakt.

Pakiet Start Opracowanie stron informacyjnych sklepu takich jak: regulamin, polityka prywatności
Pakiet Start Sugestie dotyczące stworzenia stron: koszty dostawy, kontakt
Pakiet Start Konsulting w zakresie wyboru firm współpracujących ze sklepem (firmy kurierskie, systemy płatności, aukcje itp.)
Pakiet Start Podstawowy audyt sklepu przed jego oficjalnym otwarciem
Pakiet Start Powyższe zadania zawierają się w pakiecie 7 godzin zegarowych pracy specjalisty odpowiadającego na Państwa pytania i konfigurującego system w wybranych przez Państwa aspektach (czas rozliczany wg rzeczywistego wykorzystania)

Dodatkowa godzina pracy konsultanta zgodnie z cennikiem.

Pakiet Podstawowy

Pakiet Podstawowy Opracowanie uwag i komentarzy do indywidualnej maski graficznej sklepu
Pakiet Podstawowy Uwagi i zlecenie poprawek do prac grafików (audyt)
Pakiet Podstawowy Opracowanie stron informacyjnych sklepu takich jak: regulamin, polityka prywatności, koszty dostawy, kontakt
Pakiet Podstawowy Zintegrowanie systemów płatności (np. Platnosci.pl, Paypal.pl – po wybraniu konkretnych przez właściciela sklepu lub po konsultacji z nami)
Pakiet Podstawowy Integracja z systemami nadawczymi przesyłek firm kurierskich
Pakiet Podstawowy Integracja z porównywarkami cen
Pakiet Podstawowy Pomoc przy konfiguracji kategorii sklepów, sugestie do wykorzystywanych narzędzi przy poszukiwaniu towarów przez klientów (cechy, serie itp.)
Pakiet Podstawowy Konfiguracja panelu sklepowego (po analizie branży w jakiej Państwo działacie i wykorzystywanych narzędzi)
Pakiet Podstawowy Konsulting w zakresie wyboru firm współpracujących ze sklepem (firmy kurierskie, systemy płatności, aukcje itp.)
Pakiet Podstawowy Doradztwo w zakresie pracy na systemie IAI-Shop.com, tak aby wykorzystać wszystkie możliwości oprogramowania
Pakiet Podstawowy Podstawowy audyt sklepu przed jego oficjalnym otwarciem
Pakiet Podstawowy Godzinne szkolenie z obsługi panelu administracyjnego IAI-Shop.com (telekonferencja)
Pakiet Podstawowy Powyższe zadania zawierają się w pakiecie 15 godzin zegarowych pracy specjalisty odpowiadającego na Państwa pytania i konfigurującego system w wybranych przez Państwa aspektach (czas rozliczany wg rzeczywistego wykorzystania)

Dodatkowa godzina pracy konsultanta zgodnie z cennikiem.

Pakiet Rozszerzony

Pakiet Rozszerzony Opracowanie usability strony sklepu internetowego
Pakiet Rozszerzony Opracowanie uwag i komentarzy do indywidualnej maski graficznej sklepu
Pakiet Rozszerzony Uwagi i zlecenie poprawek do prac grafików (audyt)
Pakiet Rozszerzony Opracowanie stron informacyjnych sklepu takich jak: regulamin, polityka prywatności, koszty dostawy, gwarancje, serie, cechy, kontakt, pomoc
Pakiet Rozszerzony Pomoc w utworzeniu innych podstron sklepu w tym budujących zaufanie do sprzedawcy
Pakiet Rozszerzony Zintegrowanie systemów płatności (np. Platnosci.pl, Paypal.pl – po wybraniu konkretnych przez właściciela sklepu lub po konsultacji z nami)
Pakiet Rozszerzony Integracja z systemami nadawczymi przesyłek firm kurierskich
Pakiet Rozszerzony Integracja z porównywarkami cen systemu, pasażami handlowymi
Pakiet Rozszerzony Konfiguracja systemów porównywarek i pasaży handlowych  (ustalenie kategorii, stawek, rozwiązań obniżających koszt kliknięcia itp.)
Pakiet Rozszerzony Konfiguracja kategorii sklepów, włącznie z przygotowaniem analizy najłatwiejszej drogi dotarcia do produktu
Pakiet Rozszerzony Konfiguracja cech, serii, gwarancji produktów
Pakiet Rozszerzony Rozszerzony audyt sklepu przed jego oficjalnym otwarciem
Pakiet Rozszerzony Konfiguracja panelu sklepowego (po analizie branży w jakiej Państwo działacie i wykorzystywanych narzędzi)
Pakiet Rozszerzony Konsulting w zakresie wyboru firm współpracujących ze sklepem: systemy płatności, firmy kurierskie i inne
Pakiet Rozszerzony Doradztwo w zakresie pracy na systemie IAI-Shop.com, tak aby wykorzystać wszystkie możliwości oprogramowania
Pakiet Rozszerzony 3 godzinne szkolenie z obsługi panelu administracyjnego IAI-Shop.com (wideokonferencja, telefonicznie)
Pakiet Rozszerzony Konsultacje przez pierwszy miesiąc działalności sklepu poprzez e-mail/telefon

Dodatkowo w tym pakiecie otrzymują Państwo wsparcie marketingowe:

Pakiet Rozszerzony Konfiguracja i podstawowe szkolenie Google Ad Words
Pakiet Rozszerzony Analiza SEO sklepu i konfiguracja
Pakiet Rozszerzony Wprowadzenie do programu lojalnościowego
Pakiet Rozszerzony Wprowadzenie do programu partnerskiego
Pakiet Rozszerzony Sugestie do stosowanej polityki e-marketingu
Pakiet Rozszerzony Sugestie do obsługi klientów
Pakiet Rozszerzony Powyższe zadania zawierają się w pakiecie 30 godzin zegarowych pracy specjalisty odpowiadającego na Państwa pytania i konfigurującego system w wybranych przez Państwa aspektach (czas rozliczany wg rzeczywistego wykorzystania)

Dodatkowa godzina pracy konsultanta zgodnie z cennikiem.

Szkolenia w siedzibie Zamawiającego:
- Całodniowe szkolenie w siedzibie Zamawiającego: 900 zł netto + koszty dojazdu i zakwaterowania.

Fundusze
Przygotowane pakiety konsultingowe mają za zadanie wspomóc otwarcie biznesu online. Duża część czynności wykonywana jest w panelu administracyjnym. Podczas telekonferencji objaśniamy i pokazujemy wykonane zadania. Wszystkim naszym Klientom umożliwiamy dokonywanie przedpłat, na którą uzyskają fakturę vat, celem przedstawienia jej PARP lub PUP do refundacji kosztów w przypadku dofinansowania. Uzyskane saldo środków na koncie można wykorzystać na usługi konsultingowe, graficzne, programistyczne czy też marketingowe zlecone firmie OpenE w późniejszym czasie.

Jesteśmy do dyspozycji – specjaliści OpenE. Usługi All Inclusive.

Konfiguracja kategorii sklepów, włącznie z przygotowaniem analizy najłatwiejszej drogi dotarcia do produktu