Szkolenia z obsługi systemu IAI-Shop.com

Prowadzimy szkolenia z obsługi IAI-Shop.com we Wrocławiu i okolicy, a także w postaci telekonferencji. Nasz specjalista przyjedzie do siedziby Twojej firmy i przeszkoli pracowników (indywidualnie i grupowo). Istnieje także możliwość szkolenia nowych osób, które rozpoczynają pracę w e-sklepie na oprogramowaniu IAI-Shop.com.

Podczas szkolenia odpowiemy na Twoje pytania związane z obsługą sklepu internetowego, a także doradzimy, jakich narzędzi warto użyć, aby przyspieszyć czynności wykonywane podczas obsługi zamówień. Wszystkie nasze szkolenia są indywidualne i przed ich organizacją omawiamy zagadnienia do poruszenia podczas spotkania.

Szkolenia odbywają się w dogodnych dla Ciebie godzinach, także wieczorami i popołudniami.

Standardowe szkolenie z podstawowych funkcji obsługi sklepu IAI trwa około 3 godzin i obejmuje moduły:
- sprzedaż,
- klienci,
- towary.

Szkolenie rozbudowane obejmujące większość funkcji oprogramowania IAI-Shop.com to około 6-8 godzin przeprowadzane w dwóch częściach. Obejmuje większość zagadnień związanych z obsługą sklepu i jego otwarciem.

Problematyka szkolenia może być szersza niż tylko obsługa panelu administracyjnego.  Zawsze dostosowujemy tematykę do potrzeb Twojej firmy.

Koszt przeprowadzenia szkolenia uzależniony jest od długości spotkania i zgodny z cennikiem. Koszt dojazdu do siedziby Twojej firmy uzgadniany jest indywidualnie. Szkolenie może też zostać zorganizowane  w postaci telekonferencji online.

W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji o szkoleniu IAI-Shop Wrocław prosimy o kontakt.

Jesteśmy do dyspozycji – specjaliście OpenE. Usługi All Inclusive.